הסיפור שלנו

קבוצת NOX מובילים בחיי הלילה, הפנאי והאירוח בישראל

  • 2008-2012

2008-2012

צעדים ראשונים

שנת 2008 שניים ממייסדי החברה פותחים את מועדון ה"ליהמן בראדרס" בנמל ת"א. המועדון סימל בגאווה את חזונם של מייסדי החברה הצעירים ונחל הצלחה מסחררת. ב-2009 הם התרחבו ופתחו את ה"מנדלימוס" שהיווה אבן דרך בעולם הדאנס ברים בעיר ת"א. שנה לאחר מכן בשנת 2010 נפתח מועדון נוסף שקיים עד היום - "המרקיד" השוכן במרכז העיר ת"א. שנת 2012 חתמה את התקופה הראשונה של החברה עם אחד הנכסים המוצלחים בעיר ת"א שעד היום נחשב לאחד ממוסדות הלילה הבולטים בעיר - ה"רובי" ברחוב ירמיהו.

  • 2012-2013

2012-2013

שבע בום

החברה הספיקה לנשום מעט נשימות של אוויר צח, פסעה את צעדיה הראשונים על רחבי העיר, ובשנת 2012, המשיכה בקצב המסחרר של פתיחת המקומות ואילו המקום הראשון באופן רשמי של חברת "נוקס", כחברה, היה מועדון ה"מורפיום". מהרגע שנפתח, ה"מורפיום" אירח את מיטב הסצנה התל אביבית וצלח למשך שנים רבות.

בשנת 2013, החברה פתחה מתחם קיץ גדול ברחוב בן יהודה בשם "ואליום", ובעצם באותה העת, כשנה להיווסדה, מנתה הקבוצה שבעה עסקי לילה ברחבי תל אביב. שבע בום. 

 

  • 2013

2013

רשמי: חברת נוקס

לקראת סופה של שנת 2011, כאשר קבוצת השותפים שנוצרה עם השנים מנתה חמישה עסקים שונים, עלתה המחשבה לאגד את כל העסקים תחת קבוצת אחזקות אחת שתנהל את כלל העסקים ובעצם תהיה לחברה הראשונה בישראל שתיקח על עצמה את עולם הברים והמועדונים צעד אחד קדימה וזה אכן קרה. מייסדים שכבר ממזמן לא יזמים צעירים או בעלי עסק אחד קטן, יצרו את השותפות שגרמה לעיר תל אביב להיראות אחרת וגרמו לתרבות התל אביבית להרגיש אחרת.

  • 2014

2014

אתגרים חדשים וההיכרות עם הקולינריה

בשנת 2014, כאשר החברה כבר ביססה את מעמדה כחברת חיי הלילה של תל אביב, הגיע זמנם של אתגרים חדשים. העולם הבא שקרץ לחברה היה עולם הקולינריה והטעימה הראשונה מן העולם הזה הייתה כשהחברה פתחה את אחד מהברים הראשונים בעיר שהיה בקונספט קולינרי. זה היה מהפכני ומרגש, בעזרת ה"זוביזו" ברחוב בן יהודה החברה חרתה על דגלה את החזון לשפר כל הזמן את תרבות הבילוי התל אביבית ובאותה שנה לאחר סיורים ברחבי העיר מינכן, הביאה חברת "נוקס" את חווית הבייר-גארדן הבווארית למדינת ישראל ופתחה שני סניפי "בייר-גארדן" – בר בירות עם אוכל בווארי ואווירה ותרבות בווארית, הסניף הראשון במתחם שרונה תל אביב והסניף השני במתחם שרונים הוד השרון, שהוא למעשה העסק היחיד של החברה מחוץ לעיר ת"א.

  • 2015-2017

2015-2017

התפתחות

בשנת 2015 החברה הוסיפה עוד עסק לארון על גג גן העירייה, ברחוב אבן גבירול, סמוך לכיכר רבין, וחברת נוקס התרגשה להציג את ה"קנטה", שהיה לבר קולינרי ובשנים האחרונות החברה הסבה אותו לבית לאירועים והיום נקרא "גגהעיר". לפני בואו של הקיץ בשנת 2016, חברת "נוקס" פתחה מתחם ענק (800 מטר) על הדק ומול הים של נמל ת"א, שעד היום המקום פעיל כאחד ממועדוני הקיץ המובילים במדינה, ה"מון צ'יילד". בשנת 2017, פתחה החברה את מועדון ה"אטלנטה", שלימים הפך לשמה הנרדף של סצנת ההיפ הופ בישראל, וכיום נחשב למוסד היפ הופ אמיתי ושם דבר בארץ ובעולם.

  • 2018-2019

2018-2019

השלב הבא

בשנת 2018, החברה דרסה רגל נוספת ויצאה לשיתוף פעולה מעניין עם מלון "שרתון" כאשר חברת "נוקס" פתחה את בר הוורדנה במלון שנמצא על קו חוף הים של תל אביב. שנה לאחר מכן, 2019, החברה פתחה את המסעדה הראשונה שלה, המסעדה שוכנת ברחוב לילינבלום הקסום, אך גם היא נחשבת לעסק מהפכני וייחודי המסמל את חברת "נוקס". שמה של המסעדה היא "אמש" והיא משלבת שלושה מתחמים וחוויות בילוי שונים\ות – מסעדה עם חצר אורבנית מהיפות בעיר, בר שמח וקומת גלריה לאירועים.

  • 2020-2021

2020-2021

ניצול הזדמנויות

עם פרוץ משבר הקורונה בשנת 2020, החברה כמו כל שאר העולם, נכנסה לתקופה של חוסר פעילות ונערכה באסטרטגיה עסקית מושכלת ליום שאחרי ו"היום שאחרי" החל בחודש אפריל 2021. החברה פתחה מחדש את כל עסקייה ובנוסף פתחה שני מקומות חדשים וייחודיים לעיר תל אביב, ועל אף שבאותם ימי אי וודאות זה היה נראה כמו מהלך קיצוני במקרה הרע או לא שגרתי במקרה הטוב, לימים ניתן לראות כי המהלך היה מאוד מוצלח עבור החברה שיצאה ממשבר הקורונה חזקה יותר ועם מגוון גדול יותר של עסקים. הראשון מבינם הוא לא אחר מאשר ה"קפלה" שהוקם בשותפות עם קבוצת חג'ג', בר פנורמי ענק המשתרע על שטח של 500 מטרים בקומה ה 14 של מגדלי הארבעה. העסק השני והחדש ביותר של הקבוצה הוא ה"לולי", ביץ' קלאב וסאנסט בר על חוף גורדון, קו ראשון לחופה של תל אביב, כאשר ה"לולי" הוא עסקה הראשון של הקבוצה הפתוח גם בשעות היום וגם בשעות הערב והלילה.

  • 2022

2022

חברת נוקס

כיום עוברים מאות אלפי בליינים כל חודש בברים, במסעדות ובמועדונים של החברה אשר מרחיבה את פעילותה באופן מדוד ועקבי. תוכניות החומש של הקבוצה, המנוהלת לתלפיות ומתגאה בצוות עובדים מסור המונה כ 450- אנשים, כוללות פתיחה של מגוון מקומות חדשים בישראל והסתערות אופקית. על תחום הבידור והבילוי חברת "נוקס" היא חברת האירוח, הפנאי והבילוי הגדולה בישראל.

NOX is the largest hospitality, leisure and entertainment company in Israel.